تزریق چربی

تزریق چربی به صورت، گردن و پشت دست ها

با گذشت زمان و بالا رفتن سن تغییراتی در بدن افراد رخ می دهد، یکی از این تغییرات کاهش حجم چربی در لایه‌های زیرین پوست بدن است و پوست بدن به خصوص پوست صورت، گردن و پشت دست حالت چروکیده و نازک پیدا می‌کند.

تزریق چربی که به آن لیپو اینجکشن گفته می شود، از روش های شناخته شده در جراحی های زیبایی است که به منظور افزایش حجم چربی زیر پوستی و بهبود ظاهر پوست انجام می شود.

در این نوع جراحی، سلول های چربی را از نقطه ای از بدن که محل تجمع بافت چربی است برداشت کرده و به نقطه ی مورد نظر تزریق می شود. شایع ترین نواحی که چربی از آن برداشت می شود در افراد مختلف متناسب با تجمع چربی در اندامها متفاوت است، اما به طور معمول برداشت چربی از شکم، کمر و ران ها برداشت می شود.

مزایای تزریق به صورت، گردن و پشت دست ها:

تزریق چربی به صورت و گردن باعث کاهش چین و چروک‌های پوستی می‌شود. چربی از بدن خود فرد به دست می‌آید، بنابراین هیچ نوع واکنش آلرژیک و حساسیتی نسبت به آن وجود نخواهد داشت. از طرفی چربی را می‌توان در حجم‌های بالاتری نسبت به سایر مواد تزریقی به کار برد.

به این معنا که علاوه بر حذف چین و چروک‌های صورت و گردن، می‌تواند منجر به پر کردن صورت و بشاش شدن آن نیز شود.

دست ها نیز همچون صورت با افزایش سن دچار پیری و چروکیدگی پوست می شوند که از دلایل آن کاهش بافت چربی زیر پوستی می باشد. از اینرو، همچون صورت می توان با انواع روش های جوان سازی، از میزان چروکیدگی و پیری پوست دست کم کرد. تزریق چربی از روش هایی است که با تجمع زیر پوست و کاهش چین و چروک پوست، می تواند منجر به جوانسازی دست ها شود.

بوتاکس

به طور کلی بهترین کاندیدها برای تزریق چربی عبارت‌اند از:

  • افرادی که دچار چین و چروک یا افتادگی صورت هستند.
  • افرادی که خطوط پوستی زیادی دارند و یا آن‌هایی که پری و جوانی صورت خود را از دست داده‌اند.
  • افراد مسن که دچار چروکیدگی پوست در نواحی صورت، گردن و دست ها شده اند.

برای خرید مطمئن محصولات آرایشی بهداشتی اینجا را کلیک کنید