سوالات متداول

۱ – درخواست من به کجا ارسال می گردد؟

درخواست شما به تیم پزشکی شامل فوق تخصص های تمام رشته ها ارسال خواهد شد و برای درمان فوری شما پیشنهاد های مختلفی از نظر هزینه و روش های مختلف درمان ارائه خواهد شد . بیمارستان های فوق تخصصی با تجهیزات مدرن به همراه کادر متخصص مشاور شما در زمینه ارائه راهکار های درمان مناسب خواهند بود.

۲ – چه کسی با من تماس می گیرد؟

یکی از کارشناسان مجموعه گردشگری سلامت ابن سینا جهت هماهنگی های لازم با شما تماس خواهد گرفت . تمام سعی ما بر این است تا با یکی از زبان هایی که با آن آشنایی دارید با شما ارتباط برقرار گردد که بتوانید شرح بیماری خود را بیان فرمایید.

۳ – چقدر طول می کشد تا اولین پاسخ را دریافت کنم؟

متخصصین مجموعه ما ظرف ۷۲ ساعت جواب کلیه سوالات شما را خواهند داد.

۴ – چه چیزی دریافت خواهم کرد؟

متخصصان مجموعه گردشگری سلامت ابن سینا ، ابتدا اطلاعات و درخواست های شما را بررسی کرده و سپس درخواست ها و پیشنهادهای خود را با ارائه اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرار می دهند تا شما خدمات مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

۵ – اطلاعات ارسالی شامل چه مواردی می گردند؟

  • روش های درمانی مناسب بیماری شما و هزینه های آن
  • نام و مشخصات پزشک معالج شما
  • نام شهر و مرکز درمانی شما
  • محل اقامت شما و همراهان شما در طول درمان
  • ویزا، بلیط ، ترانسفر، مترجم، تور و سایر خدمات مورد نیاز گردشگری از دیگر اطلاعاتی هستند که به شما ارائه می گردند.

برای اینکه بتوانید بهتر نتیجه بگیرید و انتخاب بهتری داشته باشید، بسته های مختلف درمانی و پزشکی و همچنین هزینه های مختلف خدمات گردشگری را به شما ارائه خواهد شد. لازم است بدانید هزینه های درمان براساس انتخاب بیمارستان و مرکز درمانی، شهرت کادر پزشکی، تجهیزات پزشکی و داروهای مصرفی شما متغیر خواهد کرد . با این وجود درتمامی حالات، بهبودی ایده آل و یکسانی برای شما حاصل خواهد شد.

۶ – با توجه به اینکه اطلاعات من خصوصی است، آیا شرکت شما رازدار و امانتدار اطلاعات من خواهد بود؟

بله . باید بگوییم یکی از تعهدات اصلی گروه ما، امانتداری و رازداری اطلاعات مربوط به بیماران ما می باشد تا بیمارانی که شرکت ما را جهت دریافت خدمات انتخاب می کنند ، در نهایت آرامش و اطمینان به مراکز تحت پوشش ما مراجعه نمایند .

۷ – آیا شرکت تامین خدمات گردشگری اعم از ویزا، بلیط، اقامت، تور، مترجم، ترانسفر، خرید از بازار و سایر مولفه های مورد نیاز بیمار و همراهان وی را می تواند ارائه دهد؟

بله ، مجموعه ما دارای گروه گردشگری با بیش از ۲۰ سال سابقه خدمات سفر و گردشگری می باشد . این گروه از مجموعه شرکت های بزرگ هلدینگ گردشگری کشور می باشد.

۸ – چگونه باید به دست شما پول خدمات را برسانم؟

شما میتوانید از طریق های زیر اقدام نمایید :

– مستقیما به حساب بین المللی مجموعه واریز نمایید .

– از طریق کارگزاری مجموعه گردشگری سلامت ابن سینا در کشور خودتان

– از طریق صرافی

– هنگام ورود به کشور

۹ – پس از پرداخت وجه رسید آنرا چگونه دریافت خواهم نمود؟

– از طریق ایمیل

– از طریق شبکه اجتماعی

– به صورت حضوری در محل کارگزاری و نمایندگی

– ارسال از طریق DHL

۱۰ – برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از انواع خدمات درمانی، مراکزدرمانی ، اطلاعات درمان بیماری های خاص، پزشکان، مراکز اقامتی، به کجا مراجعه کنم؟

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.avicennaservices.com مراجعه نمایید و یا با شماره های مجموعه تماس حاصل فرمایید و به زبان ملی خود با کارشناسان ما مرتبط شوید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.