مراحل درمان

با ما تماس بگیرید

با کارشناسان ما مشاوره کنید

شما می توانید به صورت مستقیم از طریق تلفن و غیر مستقیم از طریق ایمیل یا چت آنلاین سایت با ما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد نوع درمان، مراکز درمانی، چگونگی سفر، نوع اقامت، تعرفه های درمان و… از کارشناسان زبده ما بپرسید و پشتیبانی های لازم را دریافت نمایید.پس از برقراری ارتباط اولیه شما با کارشناسان ما در بازه زمانی ۴۸-۲۴ ساعت اطلاعات مورد نیاز شما در خصوص (درمان، مراکز، بسته سفر، خدمات و… ) تهیه گردیده و همراه با مشاوره و پیشنهادات کاربردی کارشناسان این مجموعه در حوزه خدمات مورد نیازتان ارائه خواهد شد.

پیشنهادات ما را ارزیابی کنید

پیشنهادات ما را در زمینه انتخاب نوع درمان، مراکز درمانی، مراکز اقامتی، زمان ورود، مترجم، همراه بیمار، بسته های خدمات سفر و همچنین خدمات سفارشی ما را ارزیابی کرده و سوالات خود را با کارشناسان مطرح کنید.

ثبت درخواست و سفارش

پس از بررسی و تصمیم گیری در صورت تمایل، درخواست خود را به آدرس ایمیل inquiry@avicennaservices.com ارسال نمایید. به خاطر داشته باشید در قسمت subject حتما شماره تیکتی که در ارتباطات قبلی دریافت نموده اید را ذکر نمایید. اگر سوالی در مورد ثبت درخواست و سفارش دارید؛ کارشناسان ما آماده پاسخگویی و رفع ابهامات شما هستند.

فرم ثبت درخواست، شامل اطلاعات شخصی شما برای بررسی کارشناسان ما در خصوص ارائه مشاوره است که شامل اطلاعات زیر می باشد:

نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد، سن، قد، وزن، جنسیت، شماره تماس، ایمیل، شهر، کشور، آدرس

پس از ارسال فرم مذکور همراه با مدارک پزشکی، حداکثر ظرف ۱۰ روز کاری گزارش روند درمان توسط کارشناسان ما به شما ارائه می گردد.

فرم سفارش حاوی انتظارات شما پس از ارزیابی پیشنهادهای ما می باشد که هر یک تعرفه و هزینه خود را دارد. برخی از این سفارش ها می توانند شامل موارد زیر باشند.

هماهنگی با بیمارستان یا پزشک مورد نظر شما

انجام امور ویزای درمانی، پرواز، حمل و نقل درون شهری

هماهنگی امور اقامتی

همراه داشتن مترجم، همراه بیمار و…

تهیه کارت های اعتباری بانکی و خطوط تلفن همراه

سفارش گشت های شهری و بین شهری

تهیه سوغات و صنایع دستی

سایر خدمات مورد نظر شما

برنامه سفر خود را تایید کنید

پس از ارائه سفارش های شما کارشناسان مجموعه بر اساس سفارش دریافت شده اقدام به ارائه خدمات می نمایند.

سفر به ایران

کارشناسان ما در هنگام ورود به ایران به شما استقبال شما امده  و ارائه خدمات درخواستی بر اساس نیاز و سفارش شما آغاز می گردد.

انجام فرآیندهای درمانی

همکاران ما در هنگام ویزیت پزشک، ارائه پرونده های پزشکی، انجام آزمایش های تکمیلی، پذیرش، بستری، ترخیص و… بسته به نوع سفارش کنار شما خواهند بود.

بازگشت

پس از اتمام فرآیند سفر با ارائه خدمات ترانسفر شما را بدرقه خواهیم کرد.

پشتیبانی پس از درمان

کارشناسان و مشاوران ما پس از پایان درمان نیز با شما در ارتباط خواهند بود. ۲ الی ۶ ماه پس از درمان وضعیت و فرآیند بهبود شما به صورت رایگان پیگیری می گردد.