ایمپلنت

ایمپلنت دندان نوعی دندان مصنوعی است که برای حمایت از بازیابی دندان یا دندان های از دست رفته استفاده می شود و می تواند به توقف یا جلوگیری از بین رفتن استخوان فک کمک کند.

عمل جراحی ایمپلنت دندان

عمل جراحی ایمپلنت دندان یک نمونه از عمل های جراحی است که در آن از اعضای مصنوعی و پروتز ثابت برای بازیابی سلامتی بیمار استفاده می شود، اما با این وجود این عمل جراحی یک شکل از جراحی زیبایی دندان نیز هست.

افرادی که دندان های خود را از دست داده اند ممکن است در زمان صحبت کردن یا خندیدن از طرح لبخند خود خجالت بکشند. علاوه بر این، مشکلات مربوط به جویدن غذا در نتیجه دندان های از دست رفته می تواند تاثیر منفی بر عادت های غذا خوردن داشته باشد و مشکلات سلامتی ثانویه همچون سوء تغذیه برای فرد ایجاد کند.

با جایگزینی ریشه های دندان از بین رفته،  کاشت به روش ایمپلنت  می تواند قدرت و  ثبات لازم را در دندان ها برای خوردن تمام غذاهای مورد علاقه شما ایجاد کند و دیگر فرد در هنگام جویدن غذا احساس ناراحتی نخواهد کرد .

ایمپلنت های دندان

علاوه بر این، ایمپلنت های دندان می توانند وضعیت استخوان فک را شبیه سازی کرده و حفظ کند، جلوی از بین رفتن استخوان فک را بگیرد و به حفظ ویژگی های صورت فرد و اصلاح طرح لبخند کمک کند.سفید کردن و بلیچینگ با لیزرنیز عملی زیبایی است که لکه‌ها را از روی دندان می‌زداید و لبخندی زیبا و درخشان را به ارمغان می‌آورد.

البته دندان‌پزشک زیبایی می‌تواند ساختار طبیعی دندان را با مواد سنتزی مانند ونیر، روکش جایگزین کند و رنگ پایه طبیعی دندان را تغییر دهد.

برای خرید مطمئن محصولات آرایشی بهداشتی اینجا را کلیک کنید